"Sub City 2064" album was Editor’s Top Three CDs in Guitar Player magazine’s september issue of 2010.


Rainbow
Bu gösteri performans enstalasyon, dans ve video gibi farklı disiplinleri biraraya getiriyor. Daha önce Beral Madra ve Vasıf Kortun'un Los Angeles ve NewYork'ta düzenlediği plastik sanatlar sergisinde de seyirciyle buluşmuştu. Gösteri 40 kilişik gruplar halinde izlenecek ve Sultanahmet'te Bizans kalıntılarının bulunduğu Büyük Saray'da gerçekleşecek.

İnsanlar da tıpkı gökkuşağındaki renkler gibi birbirinden farklı... Bir araya geldiklerinde ise rengârenk, sıcacık, dinamik ve ahenkli bir bütünlük yaratıyorlar. Genç sanatçı Damla Hacaloğlu’nun yönetmenliğinde gerçekleşecek Gökkuşağı gösterisi, günümüz modern dünyasından bir durumu irdeliyor; bireysellik ya da başka bir ifadeyle “paylaşımsızlık”. Tiyatro, performans enstelasyon, dans gibi farklı disiplinleri tek bir bünyede buluşturan Gökkuşağı, seyirciyi ‘seyirci’ durumundan çıkararak, gösterinin içine katıyor. 

TRACK NAMES
1- Gokkusagi Sunum
2- Gokkusagi Bolum 2

TRACK SAMPLES


RELATED INTERVIEWS

RELATED REVIEWS

Date : 2004

Premier : 14th International Istanbul Theatre Festival

Director, writer : Damla Hacaloglu

Koreograf: Sebnem Yüksel

Costume design: Refika Tarcan

Makeup design : Ahsen Gulkaya

Music and sound design : Erdem Helvacioglu

Dancers and actors: Sevi Algan, Erdinc Anaz, Yenal Boztepe, Ruya Buyuktopcuoglu, Devin Cinar, Filiz Duran, Seda Dokmer, Kerem Kelebek, Damla Ozen, Tugba OzkulARTISTS
Erdem Helvacioglu : Synth, guitar, programming and sound design